32.8 C
Skopje
Friday, July 1, 2022

Изгледа многу помладо: Катарина Ивановска без грам шминка

Најчитани вести

Восхитува секако! Свесна е за својата убавина и не се кити со лажна скромност

Секако е убава, и бремена и на плажа и облечена и на модна писта… Нашиот топ модел Катарина Ивановска не се срами да го покаже своето лице без шминка. Со тоа сака да даде до знаење дека никој не е совршен но и дека природната убавина треба да се негува. Без црвенило, пудра и кармин изгледа преубаво, дури и помладо.

Таа е една од ретките кај нас која нема проблем да се прикаже себе си во поинакво светло, онаква каква што вистински е./skopje24.mk

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com