22.6 C
Skopje
Thursday, June 30, 2022

Ивана Кнол во проѕирна долна облека ги „распамети“ фановите!

Најчитани вести

Ивана Кнол одлучи да ги „распамети“ своите пријатели на Инстаграм. Најзгодната хрватска навивачка и креаторка на костими за капење со квадрати, објави провокативна фотографија на која позира во проѕирна долна облека, а реакцијата на воодушевените пријатели не изостана. Ивана на оваа фотографија доби околу 7,000 лајкови.

Изгледа дека нејзините „бујни“ облини позитивно ги изненадија фановите на Инстаграм.

„Ненормално си добра“, „Луѓе мои, дали е ова возможно? Совршена си“, „Девојко ти си бомба!“, биле само некои од комплиментите кои прекрасната Кнол ги добила за фотографијата. Лајк и комплимент доби и од нејзината пријателка, Нивес Целзиус.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com