30.8 C
Skopje
Friday, May 27, 2022

Зимата не е иста за сите: Бела Торн ужива во Мексико со своето ново момче!

Најчитани вести

Дваесеттригодишната актерка и пејачка Бела Торн ја пречека зимата во базенот на хотелот О’Тлум во Мексико, каде веќе некое време ужива со избраникот на нејзиното срце.

На одмор во Италија, 23-годишната sвезда на филмовите ‘Big Sky’, ‘The Babysitter’ и ‘You Get Me’, беше со нејзиното момче Бенџамин Масколо.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com