0.8 C
Skopje
Saturday, January 28, 2023

На финалето на „Ѕвездите на Гранд“: Карлеуша беше во фустан со гол грб

0
Српската „мега ѕвезда“ досега сме ја виделе ама баш во секси изданија. Од елеганција закопчана...