Home » Зголеми ја својата добивка за 1000% во Mozzart!

Зголеми ја својата добивка за 1000% во Mozzart!

by Lina Muslija

Во обложувалниците на Mozzart активен е СУПЕР МУЛТИ БОНУС со кој на тикетот може да оствариш спектакуларни добивки!

Неверојатниот бонус нуди неспоредлива можност за играчите да ги максимизираат своите потенцијални добивки. Овој бонус има за цел да ги награди играчите кои бараат возбудлива обложувачка авантура, истовремено редефинирајќи го искуството на ентузијастите за спортско обложување.

Нудејќи неверојатен бонус од 1000%, компанијата Mozzart ја покажува својата посветеност на успехот и задоволството на секој играч.

Бонусот важи за сите натпревари со квота 1.35 или поголема без игрите конечен тип на тикетот. Доколку има натпревар од игрите конечен тип, на тикетот не се пресметува бонус. Бонусот од дневна понуда важи преку целиот ден. Happy Hour бонусот важи само во термините 9 – 11 ч. и 21 – 23 ч.

Посетете го најблиското Mozzart уплатно место, искористете го неверојатниот бонус и освојте за 1000% поголема добивка!

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More