23.8 C
Skopje
Saturday, June 25, 2022

Згодни и заљубени: Изабел Голарт и Кевин Трап уживаат на грчкиот остров Миконос

Најчитани вести

Изабел Голарт и Кевин Трап повторно привлекуваат внимание со својот фит изглед на Миконос. Откако минатата година на популарниот грчки остров прослави за својата свршувачка, атрактивниот пар повторно замина на летување таму.

34-годишната Бразилка, која е модел на Victoria’s Secret, неколку дена по ред беше фотографирана во бикини со 28-годишниот фудбалер. Комплиментите за нејзината фигура не стивнуваат.

Изабел Голарт и Кевин Трап
Изабел Голарт и Кевин Трап
Изабел Голарт и Кевин Трап
Изабел Голарт и Кевин Трап
Изабел Голарт и Кевин Трап
Изабел Голарт и Кевин Трап
Изабел Голарт и Кевин Трап
Изабел Голарт и Кевин Трап
Изабел Голарт и Кевин Трап
Изабел Голарт и Кевин Трап
Изабел Голарт и Кевин Трап
Изабел Голарт и Кевин Трап
Изабел Голарт и Кевин Трап
Изабел Голарт и Кевин Трап
Изабел Голарт и Кевин Трап
Изабел Голарт и Кевин Трап
Изабел Голарт и Кевин Трап
Изабел Голарт и Кевин Трап
Изабел Голарт и Кевин Трап
Изабел Голарт и Кевин Трап
Изабел Голарт и Кевин Трап

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com