21.8 C
Skopje
Tuesday, July 5, 2022

Згодната Никол Шерцингер маѓепсува со фотографии во бикини, па откри како изгледа толку добро на сликите (ФОТО)

Најчитани вести

Пејачката уживаше на плажа

Една од најубавите и најзгодни жени на Светот, пејачката Никол Шерцингер, повторно го воодушеви Светот. Имено, членката на групата „The Pussycat Dolls“ на својот Instagram профил објави серија фотографии на кои позира во бикини на плажа.

Никол маѓепсува со својата фигура, а многумина ѝ пишуваа дека изгледа фантастично и дека нејзините фотографии се покажаа одлични.

– Кога и да позирам вака, никогаш не изгледам добро. Која е твојата тајна? – беше прашањето за Никол.

„Правам милион слики“, напишал Шерцингер со смеа.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com