32.8 C
Skopje
Monday, August 8, 2022

Згодната македонската водителка позира во бикини

Најчитани вести

Македонската водителка Марјана Станојковска важи за една од најатрактивните јавни лица кај нас, без разлика дали е облечена во некоја елегатна тоалаета или некој костим за капење.

Деновиве  завршува летото, па наместо бикини ќе треба да ги подготвиме есенските и зимските алишта.

Меѓутоа, девојката на „Лото“ за крајот на летото уште еднаш се соблече во бикини во сина боја.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com