-0.2 C
Skopje
Tuesday, October 26, 2021

Згоден пар: Адријана Лима со момчето Андре на настан во Лос Анџелес

Најчитани вести

Адријана Лима и Андре Лемерс се неразделни. Новиот пар заедно присуствуваше на настан организиран од музејот на Академијата за филмски уметности и науки, пред истиот да биде отворен за пошироката јавност.

На црвениот тепих, 40-годишната манекенка зачекори во модерен стајлинг кој вклучуваше бежов мини фустан, кожен мантил и елегантни сандали.

Shining bright: The Brazilian model and actress shared the festive evening with her boyfriend Andre L III, who looked handsome in a black suit and bowtie
The glowing gown trailed Lima's every step while showcasing her shoulders, back and cleavage

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com