21.8 C
Skopje
Thursday, May 26, 2022

За ова зборува цел свет: Трамп нервозен, Меланија и Џастин се бакнаа зад негов грб

Најчитани вести

Погледите и бакнежот кои си ги разменија првата дама на САД, Меланија Трамп и канадскиот премиер, Џастин Трудо, се топ тема на интернет.

Додека американскиот претседател Доналд Трамп незадоволен се мршти, Меланија и Џастин уживаат во „свечениот“ неврзан разговор на Самитот Г7, коментираат граѓаните на социјалните мрежи.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com