27.8 C
Skopje
Friday, July 1, 2022

За оваа фотографија Карлеуша собра повеќе од 100.000 лајкови за еден ден!

Најчитани вести

Јелена Карлеуша повторно докажа дека е рекордерка во собирање лајкови.

За само еден ден успеа да собере над 100.000 лајкови за фотографијата што ја постираше на Инстаграм.

Погледнете како изгледа атрактивната пејачка во златен комплет./slobodenpecat.mk

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com