-0.2 C
Skopje
Monday, February 6, 2023

ЗА НЕА ЦЕЛ СВЕТ ЗБОРУВА: Преубавата Камила ГИ ЗАСЕНИ Селма Хајек и Наоми Кембел

Најчитани вести

Манекенката Камила Мороне се појави на црвениот тепих на ексклузивниот настан LACMA Art + Film Gala во Лос Анџелес, облечена во фустан од слонова коска, со длабоко деколте и дискретен накит и ги воодушеви целосно присутните.

Иако на настанот се појавија повеќе истакнати имиња како Селма Хајек, Сиена Милер, Наоми Кембел и други,  оваа дама ги засени сите други со својата едноставност и сексапил!

Инаку, Камила е во врска со Леонардо Ди Каприо од 2018 година, што е рекорд за за холивудскиот миленик кого папараците често го фотографираа со нови и згодни девојки.

Интересно е тоа што Камила е родена во 1997 година кога премиера имаше Титаник во кој главна улога играше токму Леонардо Дикаприо.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести