27.8 C
Skopje
Saturday, July 2, 2022

За жена која наскоро ќе наполни 50 години изгледа одлично

Најчитани вести

Во склоп на турнејата „Magic Tour“, Северина Коиќ (47) досега настапи во родниот Сплит, Белград и Загреб, а во сабота со настапот во Словенија ќе ја заврши истата.

На наведените настапи во сите градови имаше исти креации, ги менуваше точно на одредени песни, но бојата беше иста. Сега таа на друштвените мрежи објави фотографија на која позира во розов комплет и штикли, но и со долга розова брановидна коса.

Не се знае дали е во прашање перика или Северина се одлучила малку да го промени изгледот и смеѓата коса да ја замени со розова. Некои ја фалеле за промената, а некои сметале дека такви „силни“ бои не се прикладни за жена која наскоро ќе наполни 50 години. Меѓутоа, наводно се работи само за стара фотографија која пејачката дури сега одлучила да ја објави и така да го најави својот концерт во Љубљана.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com