21.8 C
Skopje
Saturday, September 24, 2022

Затворени патиштата Прилеп – Градско и Велес – Штип

Најчитани вести

Од 7:10 часот сообраќајот на патниот правец Прилеп – Градско е затворен поради јавен собир, информира АМСМ. Од 7.30 часот за затворен за сообраќај е и патниот правец Велес – Штип и обратно, поради одржување на јавен собир. 


Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com