1.8 C
Skopje
Sunday, January 29, 2023

Заработила милион за 48 часа: Јутуберка за само една слика на „OnlyFans“ заработила 165.000 долари

Најчитани вести

Корина Коф е добро позната Јутјуберка и гејмерка и за само 48 часа успеала, како што тврди, да заработи неверојатни милиони долари на страницата „Only fans“.

YouTube ѕвездата, Корина Коф, која ја следат скоро два милиони корисници на оваа мрежа, додека има скоро 6 милиони следбеници на Инстаграм, светската слава ја стекна благодарение на сексуалните шеги на влоговите, но и фактот дека е активна во индустријата за игри на среќа.

Сепак, очигледно нејзината заработка од овие социјални мрежи не била доволна, па решила да отвори профил на популарната страница „Only fans“.

Како што неодамна откри во една од улогите на нејзиниот пријател и јутјубер Дејвид Добрик, досега заработила неверојатни милиони долари на оваа платформа. На само една фотографија на која ги покажала градите, добила 165 илјади долари.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести