29.8 C
Skopje
Thursday, July 7, 2022

Заносната Бразилка во предизвикувачки костим ги покажа облините – секоја фотографија е рај за очи

Најчитани вести

Подгответе се за фотографии кои ќе ви го одземат здивот – и на машкиот и на женскиот свет.

Некогашниот ангел на Викторија сикрет, 37-годишната Бразилка Изабел Гулар, уште еднаш покажа зошто низ годините беше еден од најбараните модели.

На песочната плажа во Рио де Женеиро не успеала да помине незабележано, бидејќи воодушевила со изданието во сексапилен црн костим.

Бразилската убавица во рамки на снимањето на нова модна кампања, на плажата се прошетала во предизвикувачки костим кој ја открил нејзината совршена линија.

Затегнатите и неверојатни мускули се резултат на редовни тренинзи, затоа не е ни чудно што Изабел Гулар обожава да ги истакнува.

Ако ви треба мотивација да одите во теретана и да почнете да се подготвувате за летото, само погледнете ги овие фотографии. Веднаш ќе се ‘фрлите’ на вежбање!

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com