17.8 C
Skopje
Tuesday, June 15, 2021

Која сестра подобро ги искомбинирала каубојките: Кендал Џенер или Кортни Кардашијан?

0
Кортни Кардашијан и нејзината полусестра Кендал Џенер објавија на Инстаграм фотографии на кои позираав во популарните чизми „каубојки“,...

Бијонсе им го честиташе роденденот на близнаците кои ги крие од јавноста: Руми и Сер наполнија четири години

0
Викендов светската дива Бијонсе со кратка порака го прослави четвртиот роденден на своите близнаци, ќерката...

Почина славната актерка Лиза Бејнс, не ја преживеа сообраќајната несреќа

0
Актерката Лиза Бејнс (65), ѕвездата на филмот „Исчезната“ им подлегна на повредите по сообраќајната несреќа...

Почина Нед Бити, актерот што го гледавме во „Супермен“, „Мрежа“, „Ослободување“…

0
Актерот  Нед Бити, кој публиката најдобро го памети по улогите во филмовите „Ослободување“, „Супермен“ и...

Мене ми го украдоа детето, тоа е најлошо!

0
– Разберете дека не можам ништо да зборувам. Важно сите се живи и здрави. Се...

Пред нејзиниот поранешен сопруг, децата и целиот свет: Џеј Ло и Бен Афлек снимени како страсно се бакнуваат

0
Два месеци откако латино дивата и некогашниот спортист Алекс Родригез соопштија дека ставаат крај на...

(ФОТО) „Осум дена пред породување“: Луна тип-топ дотерана

0
Поранешната победничка во реалноста и блогерка Луна Џогани објави на својот Инстаграм профил 8 дена...

(ФОТО) Гвинет Палтроу позира топлес

0
Гвинет Палтроу позира топлес додека ја претставува својата нова линија накит, G Label. Актерката од „Вљубениот...

Бред Пит доби еднакви права со Анџелина Џоли за старателство над децата

0
Актерката Анџелина Џоли е решена да ја продолжи својата борба против Бред Пит откако судијата...

Безвременски стајлинзи на Џулија Робертс се актуелни и денес

0
Актерката Џулија Робертс е една од ретките која не го промени личниот опис, туку со...

Лејди Гага повторно ја одложи светската турнеја

0
Музичката ѕвезда Лејди Гага повторно ја одложи светската турнеја The Chromatica Ball, која требаше да...

СО НОВАТА ВРСКА ДОЈДОА И НОВИ ДРАМИ: „Џеј Ло доби забрана за приоѓање на децата“

0
Откако ја шокираа јавноста со оживување на романсата 17 години по раскинувањето, 51-годишната латино дива...

Вака денес изгледа главниот негативец од ТИТАНИК: Неверојатна трансформација – по една работа е сѐуште препознатлив!

0
Покрај Кејт Винслет и Леонард Ди Каприо, една од најзначајните улоги во филмот „Титаник“ ја...

СТАРИ СЛИКИ ОД МЕГАН МАРКЛ ОТКРИВААТ СЀ ЗА ЕСТЕТСКИТЕ ЗАФАТИ: Хирурзите се сложија – еве што променила на своето лице!

0
Пластичните хирурзи признаваат дека побарувачката за изглед како поранешната војвотка од Сасекс постојано се зголемува. „Меган...

Урнебесно! Кортни Кокс и Ед Ширан го одиграа славниот танц на Моника и Рос, Ед: Јас сум подобар

0
Иако на повеќето обожаватели им се допадна танцот, некои сепак го претпочитаа настапот на Рос...

Иста како мама: Ќерката на Хајди Клум е вистинска убавица (ФОТО)

0
Наследничка на познатата манекенка Хајди Клум, тргна по стапките на познатата мајка и младата Лени...

Мараја Кери возврати на тужбата на брат ѝ за клевета

0
Мараја Кери возврати на тужбата за клевета што ја поднесе нејзиниот брат и тврди дека...

Купувачи на најскапиот автомобил во светот се Бијонсе и Џеј Зи?!

0
Производителот на ултра-премиум автомобили од островот, Rolls-Royce, пред само неколку дена го претстави моделот наречен...

СЛИКАТА ОД ЏЕЈ ЛО И БЕН АФЛЕК КОЈА ГИ ЗАПАЛИ МРЕЖИТЕ, ОВОЈ ДЕТАЛ НИКОЈ НЕ ГО ЗАБЕЛЕЖА: Дали навистина 20 години ја чекал НЕА?

0
Помирувањето на Џенифер Лопез и Бен Афлек, по скоро две децении разделба, предизвика ентузијастички реакции...

Зошто ќерката на Меган и Хари ќе ја промени историјата?

0
Поранешната актерка Меган Маркл и принцот Хари ќе добијат второ дете во текот на летото....