19.8 C
Skopje
Saturday, September 18, 2021

Заев на Фејсбук: Имаме аргументи за Макрон

Најчитани вести

„Имаме аргументи за да види претседателот Макрон дека предлогот „методологија пред проширување“ може да се трансформира во „проширување заедно со промена на методологијата“, напиша премиерот Зоран Заев на Фејсбук.

Имаме аргументи за да види претседателот Макрон дека предлогот „методологија пред проширување“ може да се трансформира…

Posted by Zoran Zaev on Sunday, October 27, 2019

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com