-5.5 C
Skopje
Tuesday, January 19, 2021

Заев на бургер во Мекдоналдс во Лондон (ФОТО)

Најчитани вести

Премиерот Зоран Заев попладнево откако заврши со неформалниот дел од НАТО Самитот во Лондон, отиде на ручек во Мекдоналдс.

Заев се почести со бурер, пред утрешниот формален дел на Самитот на НАТО во Лондон.

ФОТО: ТОМИСЛАВ ГЕОРГИЕВ

Повеќе вести

- Advertisement -

Најнови вести