21.8 C
Skopje
Sunday, August 14, 2022

Заев: Мијалков се пријави во ЈО, правдата е обезбедена, ќе ја има и повеќе и почесто

Најчитани вести

Институциите ги презедоа сите редовни и вонредни мерки во врска со бегството на Сашо Мијалков. Координацијата помеѓу сите институции со сите активности што се презедоа во последниве 40 часа дадоа резултат.

Правдата е обезбедена, ќе ја има и повеќе и почесто!

Следува и моја изјава за медиумите за што јавноста дополнително ќе биде информирана, напиша премиерто Зоран заев на ФБ.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com