12.8 C
Skopje
Thursday, May 19, 2022

Заев: Камчев можеби ме снимал и мене

Најчитани вести

Во интервју за неделникот Фокус премиерот Зоран Заев не ја исклучува можноста Орце Камчев да го снимал и него лично како што тоа го сторил и со останатите. Имено на прашање дали постои можност Камчев кога го посетил кабинетот на Зоран Заев да го пријави рекeтот да снимал, премиерот со одговор:

– Не можам да кажам дали ме снимал. Ако снима секаде, можно е да ме снимал. Кога се влегува тука кај мене, прво се оставаат телефоните, според процедурата, за да имаме слободни состаноци, одговара Заев.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com