27.8 C
Skopje
Sunday, July 3, 2022

Заев за „Рекет“: Граѓаните заслужија правда!

Најчитани вести

Видео-снимките од италијанските медиуми кои се објавуваат во врска со случајот „Рекет“, ја рабрануваа македонската јавност.

Премиерот Зоран Заев даде поддршка за истрагата, додавајќи дека секој ќе одговара за делата што ги сторил.

„Истрагата мора да ги открие сите детали. Секој да одговара за своите постапки. Граѓаните заслужија правда!“, истакна Заев.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com