14.8 C
Skopje
Thursday, October 21, 2021

Заев го стопи Коста: Кога го гледам Костадинов како да се гледам себе си (ВИДЕО)

Најчитани вести

Кога го гледам Костадинов, како да се гледам себе си, кажа Заев на митингот на СДСМ во Струмица каде токму портпаролот на СДСМ Коста Костадинов беше промовиран за кандидат за градоначалник. Костадинов практично се стопи. Погледнете ја неговата реакција.

https://fb.watch/8kBa0UzdWI/
https://fb.watch/8kBk-SrX5g/

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com