20.8 C
Skopje
Thursday, May 26, 2022

Загина тракторист кај Македонска Каменица

Најчитани вести

Четириесет и седумгодишен жител на селото Тодоровци кај Македонска Каменица загинал откако се превртел тракторот што го управувал.

Како што информираат од МВР, инцидентот се случил вчера на местото викано Памарска Маала во Македонска Каменица.

По инцидентот бил извршен увид од увидна екипа од полициската станица во Македонска Каменица.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com