34.8 C
Skopje
Thursday, June 30, 2022

Заводникот Бали бег го покажа наследникот, обожавателите воодушевени!

Најчитани вести

Глумецот Бурак Озџивит (34) и неговата сопруга и колешка Фахрие Евџен, го привлекуваат вниманието на јавноста како во Турција, така и во многу други земји.

Откако се прослави во серијата „Сулејман Величествениот“, Бали Бег и неговата избраничка веќе не можат да го скријат својот живот од јавноста.

Се венчаа во 2017 година, а синот го добија оваа пролет.

Фахрие на Инстаграм објави фотографија со малиот Каран, а фановите не престануваат да коментираат на кого личи момченцето.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com