Home » Забава со Нокаут во „Венеција урбан бар и кичен“ за Денот на вљубените

Забава со Нокаут во „Венеција урбан бар и кичен“ за Денот на вљубените

by Журнал.мк

Македонската група „Нокаут“ ќе одржи концерт во „Венеција урбан бар и кичен“ на 14 февруари, Денот на вљубените. Организаторите најавуваат одлична забава со најголемите хитови на македонскиот бенд, „Би се викал те сакам“, „Дождот“, „Телефонскиот број не постои“ и песни со кои се забавуваа многу генерации.

Забавата ќе почне од 21 часот и за време на настанот ќе бидат испочитувани сите мерки против Ковид-19.

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More