18.8 C
Skopje
Friday, October 7, 2022

Животот им приреди голем удар, но судбината ги награди со три дечиња: Славниот пар ужива на заслужен одмор

Најчитани вести

Луисана Лопилато и Мајкл Бубле се релаксираа во Италија по крајот на неговата европска турнеја.

Аргентинската актерка, позната кај нас по серијата „Млади бунтовници“, уживаше со 43-годишниот пејач и трите деца во Фиренца.

На фотографиите, парот го разгледува шармантниот град со 5-годишниот Ноа, 3-годишниот Елијас и 11-месечната Вида.

Славната двојка извесно време беше повлечена од јавниот живот додека нивниот син Ноа се бореше со рак на црниот дроб.

За среќа, малото момче успеа да ги остави здравствените проблеми зад себе./kurir.mk

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com