1.8 C
Skopje
Friday, January 27, 2023

Жешко и егзотично на Босфорот: Папараците ја уловија вљубената Дилета со партнерот Џан

Најчитани вести

Италијанската новинарка Дилета Леота важи за една од најзгодните новинарки ширум Европа и Италија.

Таа во моментов е на заслужен одмор со нејзниот партнер од Турција, Јаман Џан, кој со гордост ја „презентира“ сексапилната Леота низ неговата земја.

На таквиот момент и одмор, папараците имаа полни раце работа деновиве и го уловија среќно вљубениот пар како одмора низ водите на Босфор.

Фотографиите кои ги направиле папараците во Турција се повеќе од „егзотични…“.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести