10.8 C
Skopje
Thursday, December 8, 2022

Жешки кадри: Вака снима спот Нивес Целзиус

Најчитани вести

Спотот за песната „Одјебандо“ Нивес Целзиус на YouTube го објави на 26 јули ова лето. Но, пред неколку дена на Инстаграм сподели сцени до снимањето на истиот, на кои може да се види како таа снима жешки и провокативни сцени за потребите на видеото.

„Одјебандо ми е можеби и најдраг мој спот, иако самото снимање не делуваше баш ветувачки. За среќа, мојот креативен гениј Радусин е во состојба, да го направи она кое го гледате на моите спотови…А овде сфатив и дека сум прилично добра глумица“, беше дел од коментарот кој Нивес го напиша во описот на видеото.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести