-0.2 C
Skopje
Tuesday, October 26, 2021

Жешка филмска сцена: Никол Кидман гола во шестата деценија од животот

Најчитани вести

Холивудската актерка Никол Кидман и во шестата деценија од животот го привлекува вниманието, а сега за потребите на филмот се соблече потполно гола

Имено, таа се соблече за потребите на филмот „Девет совршени странци“ и доби бројни комплименти.

Актерката се соблече до гола кожа за снимање на сцена со 20 години помлад колега.

Фановите се воодушевени од изгледот на холивудската ѕвезда,

Обожавателите се воодушевени од изгледот на холивудската ѕвезда, па ја оспипаа со позитивни коментари.

„Изгледаш брутално“, „Презгодна и преубава“, „Како божица си“, се само некои од коментарите кои може да се прочитаат.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com