28.8 C
Skopje
Thursday, August 11, 2022

Жешка тема овие денови по психичкиот испад на актерот: Дали Том Круз е толку перфекционист што дури е подготвен да се откаже од љубовта до крајот на животот?!

Најчитани вести

Том Круз е секогаш во центарот на вниманието, сакал тој или не. Сепак, неговиот неодамнешен ментален слом на снимањето на филмот „Невозможна мисија“ го покажа во сосема поинакво светло и предизвика цел наплив на коментари, не само на штета на неговиот однос со колегите и работата, туку и на штета на неговиот љубовен живот. Вториот е од особен интерес за публиката, дури и повеќе од тоа дали на Том му е потребна психолошка помош. Затоа, многумина деновиве дебатираат дали Том Круз навистина е во врска со колешката Хејли Атвел или е сè уште сам. Така, некои веруваат дека веста дека Том е со Атвел е само одвлекување на вниманието од фактот дека тој се бори со ментални проблеми, додека други сметаат дека Том не е во врска со Атвел и дека е сè уште сам, иако поминаа повеќе од осум години по Кети Холмс.

На крајот на краиштата, логичното прашање е, дали Том е само таков перфекционист, не само на работа, туку и во љубовта, што сè уште не ја најде љубовта на својот живот.

Во последните извештаи во медиумите, холивудскиот актер е претставен како злобен човек и се верува дека неговото его е толку огромно што го сметаат за супермен. Изгледа дека е полн со грди зборови за сите околу него и дека е бесконечно вообразен. Исто така, за еден актер се вели дека е перфекционист кој сака сè на свој начин. Токму овие квалитети се чини дека го направија Круз недостижен, како и човек со тежок карактер, па затоа не е ни чудо што нема романса во неговиот живот.

Да потсетиме, неодамна протече видео во кое се слуша како актерот вреска на екипата на „Невозможна мисија 7“ бидејќи некои од членовите не ги следеле протоколите во врска со пандемијата на коронавирусот. Но, да биде работата уште полоша, луѓето блиски до Том тврдат дека актерот е познат по неговите изливи на гнев и дека тоа не е изолиран случај, но исто така и дека тој себеси се смета за најголем актер на Светот. Значи, ако некој не ги следи неговите упатства, лошо му се пишува. Луѓето, наводно, се исплашени додека работеле на неговите филмски сетови, а повеќето луѓе не сакаат да работат со него, додека актерот негува непријателски однос со двете свои поранешни сопруги – Кети Холмс и Никол Кидман.

Исто така, се чини дека се натпреварува со Џон Траволта, колега скиентолог, а Круз имаше непријателски односи со актерите во „Интервју со вампир“, што се врати во 1994 година, што значи дека неговите изливи на гнев кон неговите колеги се враќаат уште подалеку. долго пред ситуацијата со коронавирус. Затоа некои се вознемирија откако Том викна на сетот, а некои не затоа што сметаа дека тој не сторил нешто погрешно со оглед на преовладувачката глобална здравствена криза. Така, Џорџ Клуни рече дека Том Круз не реагира премногу, иако рече дека тоа не е негов личен стил на комуникација. Исто така, колешката на Том од филмот „Невозможна мисија“, Ванеса Кирби, исто така рече дека безбедноста е најважниот приоритет за време на снимањето.

Сепак, од приложеното е јасно дека Том има проблеми со колегите, но и со сопругите повеќе од две децении, па се чини дека неговиот студен став кон нив, како и фактот дека тој е фанатичен следбеник на саентологијата, влијаат на сите аспекти од неговиот живот. така и на љубовниот.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com