Home » Жено, гориш! Џеј Ло го покажа извајаниот стомак и затегнатиот задник (ФОТО)

Жено, гориш! Џеј Ло го покажа извајаниот стомак и затегнатиот задник (ФОТО)

by Lina Muslija

Латино ѕвездата Џенифер Лопез беше фотографирана како излегува од теретана во Лос Анџелес во оскудна спортска облека.

Излегувајќи од тренинг Џеј Ло носеше спортски градник и хеланки. Градникот имаше вкрстени прерамки и напред и назад, а ѕвездата носеше и хеланки кои ја покажаа нејзината затегната фигура – цврст стомак, заоблени колкови, бутови и задник.

Носела и кожна спортска чанта и квадратни очила за сонце. Таа се одлучи за удобни бели патики.

Брзо влезе во автомобилот, игнорирајќи ги папараците.

730251_profimedia-0789137509_iff
730253_profimedia-0789140748_iff
730255_profimedia-0789139107_iff

Џеј Ло е позната по тоа што е во одлична форма и редовно вежба. Тоа се гледа по нејзината фигура, но и по кондицијата која ја покажува на концертите каде постојано танцува и не се штеди.

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More