28.8 C
Skopje
Sunday, June 20, 2021

Жена пријавила дека ја нападнал посинокот

Најчитани вести

Триесет и девет годишна жителка на гостиварско село во СВР Тетово пријавила дека околу 9 часот во нивниот дом физички била нападната од нејзиниот 30-годишен посинок Н.Ќ., информира портпаролот на СВР Тетово, Марјан Јосифоски.

Се расчистува и документира случајот.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести