17.8 C
Skopje
Saturday, July 31, 2021

Жена повредена во сообраќајка во Кавадарци

Најчитани вести

Жена била повредена вечерва  во сообраќајка во Кавадарци и била пренесена во кавадаречката болница.

Оваа информација  ја потврди Верољуб Додевски, портпарол на СВР Велес.

Тој рече дека засега не може да даде повеќе детали, зашто во тек е увид на местото на несреќата.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести