27.8 C
Skopje
Sunday, July 3, 2022

Жена и дедо каснати од кучиња скитници

Најчитани вести

Скопје, 28 ноември- Вчера во 19.50 часот во полициската станица Карпош Д.П.(73) од Скопје, пријавил дека на ул.„Франц Месеснел“ во населбата Влае бил каснат од куче скитник во пределот на десната потколеница.

Вчера во 15.30 часот во полициската станица Центар Б.Г.(34) од Скопје, пријавила дека на бул.„Мајка Тереза“ била касната куче скитник во пределот на левата нога.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com