10.8 C
Skopje
Thursday, December 8, 2022

Жена го истепала својот сопруг

Најчитани вести

Тетово, 5 ноември- Шеесет и двегодишен тетовец вчеравечер (4 ноември) околу 23 часот и 30 минути пријавил семејно насилство од неговата 50-годишна сопруга, со која подолго време имале нарушени односи, а која околу 16 часот физички го нападнала.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести