19.5 C
Skopje
Friday, September 17, 2021

Жената на Вил Смит ги воодушеви фановите

Најчитани вести

Џејда Пинкет Смит, сопругата на познатиот актер Вил Смит, на својот Инстаграм профил објави фотографија која бројните фанови ги остави без здив.

Таа позираше на јахта во бикини и го покажа своето совршено тело. Инаку таа има 47 години и уште еднаш покажа дека може добро да се изгледа и во петата деценија./kurir.mk

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com