-2.2 C
Skopje
Monday, February 6, 2023

„Жари и пали“ во осмата деценија од животот: Неда Украден изгледа совршено во проѕирен фустан

Најчитани вести

Пејачката Неда Украден сподели фотографија на социјалните мрежи од плажа каде позира во краток летен фустан и доби бројни комплименти порадинејзиниот младешки изглед …

Неда Украден (70) не престанува да привлекува внимание дури во осмата деценија со својата витка линија и убавиот изглед. Таа на социјалните мрежи објавува фотографии во костим за капење и младински комбинации на облека полна со самодоверба.

Неда, неодамна објави фотографија од плажа, на која позира во краток, проѕирен фустан и ги ставинејзините витки нозе во преден план.

  • Сакам лето, лето, лето – напиша пејачката во описот на објавата, која наскоро собра повеќе од 4.000 лајкови.

Комплиментите на сите под објавата се согласија дека Неда изгледа одлично.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести