19.8 C
Skopje
Monday, July 4, 2022

Ештон Качер ја принудувал Деми Мур да имаат секс во тројка

Најчитани вести

Деми Мур во својата книга Inside Out, открива дека нејзиниот поранешен сопруг Ештон Качер двапати ја изневерил и ја принудувал да имаат секс во тројка.

Мур го открила и името на девојката со која Качер ја изнверил. Иако на почетокот Ештон ја негирал аферата, сепак Мур напишала дека дознала за неверството додека таа била на патување.Според пишувањата на „Радар Онлајн“, познатата глумица во книгата напишала дека Качер сакал да експриментира и ја принудувал да имаат секс во тројка, иако таа не го сакала тоа.

Двојката врската ја започна во 2003 година, а две години подоцна се венчаа. По разводот, Ештон Качер се вратил на својата стара љубов, колешката Мили Кунис, со која на крајот се ожени.Текстот Ештон Качер ја принудувал Деми Мур да имаат секс во тројка е превземен од Reporter.mk.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com