30.8 C
Skopje
Saturday, May 21, 2022

Ен Хатавеј сподели среќна вест: „Повторно ќе станам мајка!“

Најчитани вести

Холивудската ѕвезда Ен Хатавеј и нејзиниот сопруг Адам Шулман го очекуваат нивното второ дете, објави глумицата на социјалните мрежи.

 Шегата настрана… За сите кои минуваат низ пеколот на неплодноста и зачнувањето, сакам да знаете дека ниту мене не ми беше лесно во двете мои бремености. Ви испраќам љубов!, напиша актерката на Инстаграм, објавувајќи црно-бела слика од себе во широка маица и со стомаче.

Нема детали околу нејзината борба со стерилитетот и што сѐ преживеала додека е вторпат бремена. Таа и Шулман се венчаа во 2012 година, а нивното прво дете Џонатан Роузбанкс се роди во март 2016 година.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com