Home » Емили Ратајковски позираше полугола во кујна: Менекенката со танга бикини ја разгоре фантазијата на мажите (фото+видео)

Емили Ратајковски позираше полугола во кујна: Менекенката со танга бикини ја разгоре фантазијата на мажите (фото+видео)

by Lina Muslija

Манекенката Емили Ратајковски (32) позираше во кујната и во костим за капење, покажувајќи ја својата извајана фигура. На фотографиите Емили Ратајковски стои во кујната во шарено минијатурно бикини кое е дел од колекцијата на нејзиниот бренд.

Таа позира и во провокативен  костим за капење, шетајќи по подот.

Манекенката носеше минимална шминка и ја носеше свежо обоената црвена коса надолу и разбушавена.

Обожавателите беа воодушевени од фотографиите и не штедеа комплименти на сметката на Емили.

– Не ми е роденден, но благодарам што ја донесовте тортата – напишал еден обожавател.

Додека некои ја пофалија Емили, имаше и такви кои ја критикуваа.

– Замисли мајка ти да шета вака низ куќата. Што би помислиле за неа? – прочитајте еден коментар. Корисникот кој го објавил овој коментар алудирал на двегодишниот син на Емили, Силвестер, кој го добила со поранешниот сопруг Себастијан Бер-Меклард.

Друг корисник напиша под фотографијата: – Дали некогаш се облекува?

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More