27.8 C
Skopje
Sunday, July 3, 2022

Емили Ратајковски повторно ги распамети мажите

Најчитани вести

Емили Ратајковски (28) неодамна докажа дека самата на себе си е најдобра реклама. Манекенката лансираше нова колекција на долен веш со што се пофали и на социјалните мрежи.

 Таа позираше со својата колешка Џамеа Лине и двете облекле само градник, танга и патики. Тие дури и снимиле видео, а нивното разголено издание го погледнале скоро 10 милиони луѓе.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com