25.8 C
Skopje
Saturday, July 2, 2022

Емили Ратајковски во бикини го впива сонцето на Малдивите

Најчитани вести

Таа во последните неколку дена ги споделува убавините на Малдивите со серија фотографии што предизвикуваат завист.

Но, Емили Ратајковски во вторникот сакаше сите очи да бидат вперени во неа, а не во идиличното опкружување.

28-годишната манекенка позира во бикини покрај Индискиот Океан за време на одморот во луксузниот ресорт.

Фотографиите беа најнови на инстаграм-профилот на Емили додека со сопругот Себастијан Беар-Меклард ужива во чудесната авантура на Малдивите.

Емили последниве неколу дена практично живее во својот костим за капење.

Костимот е од нејзината линија за облека „Инамората“, што ја лансира во 2017 година.

Ѕвездата ја промовира колекцијата на својот профил на „Инстаграм“, каде што таа самата е манекенка.

„Линијата е самофинансирана. Јас во основа имам консултант и асистент и тоа е сè што ми треба. Навистина е забавно“, изјави таа за „Вог“ во 2017 година.

„Правам разни работи со разни луѓе, но да се има целосна контрола е навистина посебно и возбудливо“.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com