33.8 C
Skopje
Tuesday, August 3, 2021

ЕМИЛИО, СПРЕМЕН ЛИ СИ? Кејти Холмс очајно сака прстен на нејзината рака

Најчитани вести

Не помина една година откако актерката Кејти Холмс за прв пат беше видена со нејзиниот нов партнер, осум години помладиот готвач Емилио Витол Јуниор. Иако влезе во врската многу брзо, како што во неколку наврати изјавија нејзините пријатели, се чини дека Кејти е среќна – до тој степен што едвај чека да се сврши. Покрај тоа, американските медиуми тврдат дека таа очајно сака прстен на раката. Како што истакнуваат, таа се надевала на свршувачка на нејзиниот 42 роденден, што беше во декември 2020 година.

Магазинот Life & Style во споменатиот текст истакна дека Кети се надева на веренички прстен, имајќи предвид дека се знаеше дека Емилио подготвува „нешто посебно“ за нејзиниот роденден. Актерката наводно толку многу сака да ја одведе врската на повисоко ниво што во последните неколку месеци ги „туркаше“ работите како нешто што посакува побрзо ‘Таа знаеше дека тој подготвува нешто посебно, па се надеваше на најубавиот можен подарок – прстен. Таа е заљубена и сака целиот свет да го знае тоа ‘, изјави анонимен извор близок до актерката.

Со сето тоа, неодамна протече приказна дека нејзините пријатели веќе не се ни сигурни дали Емилио е добар за неа. Имено, тие се плашат дека Италијанецот наскоро би можел да ја покаже својата грда страна пред Кејти, поради што се многу загрижени. Таа загриженост се појави откако тој неодамна јавно изрази незадоволство од пандемијата на коронавирусите преку социјалните мрежи. Тој не се воздржа да ги повика тамошните власти, бидејќи му беше забрането правото да работи нормално.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести