7.8 C
Skopje
Tuesday, December 6, 2022

Елена Ристеска ги шокираше фановите на Инстаграм

Најчитани вести

Пејачката Елена Ристеска која откако се појави на македонската сцена е со црна коса, сега се реши за промена, па на Инстаграм објави фотографија со руса коса.

Елена сепак напиша дека се работи за компјутерска обработка на фотографијата, но на фановите им се допадна и како „плавуша“ па доби многу позитивни критики, а имаше и такви кои повеќе ја сакаат со црна коса./friday.mk

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести