21.8 C
Skopje
Saturday, September 24, 2022

Елена Ристевска има нов дечко

Најчитани вести

Пејачката Елена Ристеска, веќе некое време е во љубовна врска со Филип Арсовски. Тој е сопственик на еден познат угостителски објект, како и на спортски бренд за кој неодамна Елена стана заштитно лице.

Она што е интересно за Филип се тетоважите на неговото тело, а според оние кои го познаваат тој многу внимавал и на своето тело, па постојано вежбал. Дека се во врска и дека не се кријат, докажува и тоа што веќе и на  социјланите мрежи објавуват зеднички фотографии. Текстот Елена Ристевска има нов дечко е превземен од Reporter.mk.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com