19.8 C
Skopje
Tuesday, May 24, 2022

Елена Петреска со шокантна изјава – Откри дали планира да го напушти сопругот

Најчитани вести

Пејачката Елена Петреска деновиве беше гостинка во „Бекстејџ“ во рубриката „Сечено, лепено, монтирано“.

Во рамки на гостувањето пејачката одговараше на провокативни и интересни прашања.

Како изгледаше сето тоа погледнете во видеото во продолжение:

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com