10.8 C
Skopje
Friday, December 9, 2022

Елена Миленковска слави роденден: Долга романтична вечер и приреди момчето Гуте

Најчитани вести

По учеството во последната сезона на регионалното музичко шоу „Ѕвездите на Гранд“, Елена Миленковска остана да живее и гради кариера во Белград. Патем, Еленче по грчката љубовна романса, влета во во врска со учесникот од „Ѕвездите на Гранд“, Гуте Маринковиќ, а истата ја обелоденија на социјалните мрежи со заеднички фотографии.

Денес, 20 август на Елена и е роденден. Честитки стигаат од сите страни. И подароци…

Што и подарил Гуте вчеравечер по полноќ во долгата романтична ноќ на нашата убавица останува тајна. Од фотографијата на нејзините инстаграм приказани само се наѕира она што се нарекува размена на роденденски нежности во романтична атмосфера.

Ама затоа, она што Елена му го возврати на своето момче, во кое од Скопје се гледа дека е лудо вљубена, Гуте едвај го преживеа Роденденскиот филмски бакнеж со кој Елена му ја возврати честитката./skopje24.mk/

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести