33.8 C
Skopje
Saturday, July 2, 2022

Елена како Мерилин Монро

Најчитани вести

Фолк пејачката Елена Велевска снима нов спот во кој се појавува во нов имиџ. Таа објави фотографија, за која многумина искоментираа дека е во стилот на Мрилин Монро. Не е прв пат Елена да изнанди со стилот или со нешто ново кога снима песна. Таа неодамна во Бугарија снимаше спот за новат песна „Зоро моја румена“.

Текстот Елена како Мерилин Монро е превземен од Reporter.mk.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com