17.8 C
Skopje
Saturday, August 13, 2022

Екс сопругата на Кајмаковски – Кристина ја промовираше првата песна

Најчитани вести

Кристина Димитриевска влегува во светот на музиката. 23-годишната манекенка ја сними својата прва песна насловена „Сакам пак“, во соработка со македонскиот рапер и фризер Андреј Миске.

Младата тетовчанка, која беше во брак со Даниел Кајмакоски, заведува во видеозаписот.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com